Curse Toplița - Passau
16:30
17h 40m
10:10
Olimpia Travel
-
Vezi detalii
Olimpia Travel
Circulă doar marți și joi
Informaţii neactualizate de 5 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (un comentariu)
Cursa pleacă la 16:30 din stația Centru din Toplița.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Oradea - Liverpool
Veți ajunge la ora 10:10 +1 zi în stația Hauptbahnhof din Passau.
Durată: 17h 40min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Olimpia Travel | Ultima actualizare: 01/2019