Curse Techirghiol - Comana
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 06:45 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 07:10 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 07:30 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 08:05 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 08:15 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 08:40 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 09:00 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 09:25 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 09:45 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 10:10 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 10:30 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 11:05 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 11:15 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 11:40 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 12:00 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 12:25 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 12:45 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 13:10 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 13:30 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 13:55 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 14:15 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 14:40 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 15:00 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 15:25 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 15:45 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 16:10 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 16:30 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 16:55 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 17:15 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 17:40 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 18:00 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 18:25 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 18:45 din stația Statie Techirghiol din Techirghiol.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul CONSTANTA - AMZACEA - NEGRU VODA
Veți ajunge la ora 19:10 în stația Drum principal din Comana.
L | M | M | J | V | S | D |