Curse Tătaru - Lazu
06:15
45m
07:00
-
Vezi detalii
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)
Cursa pleacă la 06:15 din stația Statie Tataru din Tătaru.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul NEGRU VODA - AMZACEA - CONSTANTA
Veți ajunge la ora 07:00 în stația Drum principal din Lazu.
Durată: 45min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 04/2024
12:20
40m
13:00
-
Vezi detalii
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)
Cursa pleacă la 12:20 din stația Statie Tataru din Tătaru.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul NEGRU VODA - AMZACEA - CONSTANTA
Veți ajunge la ora 13:00 în stația Drum principal din Lazu.
Durată: 40min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 04/2024