Curse Târgușor - Burjuc
10:10
5h 27m
15:30
-
Vezi detalii
AUTOGENN
CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (23 comentarii)
Cursa pleacă la 10:10 din stația Centru din Târgușor.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Oradea - Sighetu Marmatiei
Veți ajunge la ora 15:30 în stația Statie Autobuz Burjuc din Burjuc.
Durată: 5h 27min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 04/2024