Curse Tălmaciu - Râu Vadului
16:25
15m
16:40
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (25 comentarii)
Cursa pleacă la 16:25 din stația Statie Talmaciu din Tălmaciu.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul * Sibiu-Targoviste-Ploiesti
Veți ajunge la ora 16:40 în stația Rau Vadului din Râu Vadului.
Durată: 15min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022