Curse Tălmaciu - Găești
16:25
3h 05m
19:30
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 1 ani. Se zice că circulă (25 comentarii)
Cursa pleacă la 16:25 din stația Statie Talmaciu din Tălmaciu.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul * Sibiu-Targoviste-Ploiesti
Veți ajunge la ora 19:30 în stația Autogara Grup Atyc din Găești.
Durată: 3h 05min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022