Curse Tălmaciu - Bunești
Bilete disponibile online pe
Vezi detalii
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 14:30 din stația Statie Talmaciu din Tălmaciu.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul SB RETUR - 14:00 - Sibiu - Horezu
Veți ajunge la ora 17:01 în stația Statia Bunesti Consiliu din Bunești.
Durată: 2h 31min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
36lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 04/2024
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!