Curse Spiru Haret - N.Balcescu
Bilete disponibile online pe
Vezi detalii
TranSEvren
Opinii călătoriNu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 09:10 din stația Centru din Spiru Haret.
Călătoriți cu Midibus cu dotările pe traseul SV-T CONSTANTA - BRAILA - SUCEAVA
Veți ajunge la ora 14:25 în stația Statie N.Balcescu din N.Balcescu.
Durată: 5h 15min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Cursă neregulată.
100lei
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 02/2024
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!