Curse Spiru Haret - Independența
Bilete disponibile online pe
Vezi detalii
TranSEvren
Opinii călătoriNu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 09:10 din stația Centru din Spiru Haret.
Călătoriți cu Midibus cu dotările pe traseul SV-T CONSTANTA - BRAILA - SUCEAVA
Veți ajunge la ora 11:50 în stația Statie Independenta din Independența.
Durată: 2h 40min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Cursă neregulată.
80lei
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 02/2024
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!