Curse Spiru Haret - Adjud
Bilete disponibile online pe
Vezi detalii
TranSEvren
Opinii călătoriNu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 09:10 din stația Centru din Spiru Haret.
Călătoriți cu Midibus cu dotările pe traseul SV-T CONSTANTA - BRAILA - SUCEAVA
Veți ajunge la ora 13:40 în stația ADJUD-Intrare si centru din Adjud.
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Cursă neregulată.
90lei
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 02/2024
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!