Curse Sinaia - Pucioasa
15:45
1h 00m
16:45
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (24 comentarii)
Cursa pleacă la 15:45 din stația GARA C.F.R SINAIA din Sinaia.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Brasov - Sinaia - Targoviste
Veți ajunge la ora 16:45 în stația Grup Atyc- Republicii nr 157 din Pucioasa.
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022
19:15
1h 00m
20:15
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (24 comentarii)
Cursa pleacă la 19:15 din stația GARA C.F.R SINAIA din Sinaia.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Brasov - Sinaia - Targoviste
Veți ajunge la ora 20:15 în stația Grup Atyc- Republicii nr 157 din Pucioasa.
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022