Curse Șieu-Sfânt - Podirei
09:10
02m
09:12
-
Vezi detalii
MILUȚU BUS
Milutu SRL
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 09:10 din stația Biserica Adventista din Șieu-Sfânt.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Tarlisua–Beclean-Bistrita
Veți ajunge la ora 09:12 în stația Podirei Centru din Podirei.
Durată: 02min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2024