Curse Șieu-Sfânt - Crainimăt
MILUȚU BUS
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 09:10 din stația Biserica Adventista din Șieu-Sfânt.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Tarlisua–Beclean-Bistrita
Veți ajunge la ora 09:18 în stația Gomar Lux din Crainimăt.
L | M | M | J | V | S | D |
Tabita Tour
vanzari online; info 0757.109.248; 0263.215.500
Nu a circulat? Semnalați aici (11 comentarii)
Cursa pleacă la 12:40 din stația Statie Autobuz din Șieu-Sfânt.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Cluj Napoca - Dej - Bistrita
Veți ajunge la ora 13:15 în stația statie centru din Crainimăt.
L | M | M | J | V | S | D |
Tabita Tour
vanzari online; info 0757.109.248; 0263.215.500
Nu a circulat? Semnalați aici (11 comentarii)
Cursa pleacă la 16:40 din stația Statie Autobuz din Șieu-Sfânt.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Cluj Napoca - Dej - Bistrita
Veți ajunge la ora 17:15 în stația statie centru din Crainimăt.
L | M | M | J | V | S | D |
Tabita Tour
vanzari online; info 0757.109.248; 0263.215.500
Nu a circulat? Semnalați aici (11 comentarii)
Cursa pleacă la 21:10 din stația Statie Autobuz din Șieu-Sfânt.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Cluj Napoca - Dej - Bistrita
Veți ajunge la ora 21:45 în stația statie centru din Crainimăt.
L | M | M | J | V | S | D |