Curse Săpânța - Belinț
06:52
8h 47m
16:32
-
Vezi detalii
AUTOGENN
CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
Nu a circulat? Semnalați aici (23 comentarii)
Cursa pleacă la 06:52 din stația Statie Sapanta din Săpânța.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Sighetu Marmatiei
Veți ajunge la ora 16:32 în stația Statie Belint din Belinț.
Durată: 8h 47min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 04/2024