Curse Santander - Sibiu
13:45
18h 35m
10:05
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar marți
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 13:45 din stația Santander (Estacion de Autobuses) din Santander.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 10:05 în stația Autogara, str.Europa Unita, nr 11 din Sibiu.
Durată: 18h 35min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024