Curse Santander - Cluj Napoca
13:45
19h 45m
11:30
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 13:45 din stația Santander (Estacion de Autobuses) din Santander.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 11:30 în stația Statie autobuz Meteor din Cluj Napoca.
Durată: 19h 45min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024