Curse Santander - Blaj
13:45
17h 55m
10:35
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 13:45 din stația Santander (Estacion de Autobuses) din Santander.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 10:35 în stația Parcare Penny din Blaj.
Durată: 17h 55min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024