Curse Șanț - Sângeorz-Băi
05:15
42m
05:57
Tabita Tour
9lei
Vezi detalii
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 05:15 din stația Statie Sant din Șanț.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 05:57 în stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
Durată: 42min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
9lei
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 04/2024
08:00
42m
08:42
Tabita Tour
9lei
Vezi detalii
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 08:00 din stația Statie Sant din Șanț.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 08:42 în stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
Durată: 42min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
9lei
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 04/2024