Curse Șanț - Anieș
05:15
24m
05:39
Tabita Tour
7lei
Vezi detalii
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 05:15 din stația Statie Sant din Șanț.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 05:39 în stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Durată: 24min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
7lei
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 04/2024
08:00
24m
08:24
Tabita Tour
7lei
Vezi detalii
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 08:00 din stația Statie Sant din Șanț.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 08:24 în stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Durată: 24min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
7lei
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 04/2024