Curse Sângeorz-Băi - Năsăud
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 05:57 din stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 06:47 în stația Autogara Exmitiani SRL din Năsăud.
L | M | M | J | V | S | D |
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (6 comentarii)
Cursa pleacă la 07:46 din stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Bistrita - Rodna
Veți ajunge la ora 08:37 în stația Autogara Exmitiani SRL din Năsăud.
L | M | M | J | V | S | D |
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 08:42 din stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 09:32 în stația Autogara Exmitiani SRL din Năsăud.
L | M | M | J | V | S | D |