Curse San Sebastián - Calafat
17:10
21h 35m
17:00
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 17:10 din stația ESTACION din San Sebastián.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 17:00 în stația Statie Calafat din Calafat.
Durată: 21h 35min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024