Curse Rottweil - Târgu Secuiesc
Bilete disponibile online pe
Balint Bus
Cursa pleacă la 12:30 din stația Hauptbahnhof din Rottweil.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Germania (Moldova)
Veți ajunge la ora 20:45 +1 zi în stația B-dul 1 Decembrie 1918 nr.44 din Târgu Secuiesc.
L | M | M | J | V | S | D |
BEPS TRAVEL
Circulă doar marți și vineri
EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE preluari persoane,colete sau platforma auto.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si a sarbatorilor pot aparea diferente mai mari ale orelor de plecare.
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 22:30 din stația La adresa din Rottweil.
Călătoriți cu Minivan pe traseul 04-CH-R Elvetia-Romania
Veți ajunge la ora 09:00 +1 zi în stația Peco Mol (iesirea spre Brasov) din Târgu Secuiesc.
L | M | M | J | V | S | D |