Curse Roman - Nicolae Bălcescu
09:30
8h 00m
17:30
-
Vezi detalii
TranSEvren
Opinii călătoriCursa neregulată. Nu circulă în această zi.
Nu a circulat? Semnalați aici
Cursa pleacă la 09:30 din stația Autogara Piacor (Mihai Viteazu 1) din Roman.
Călătoriți cu Midibus cu dotările pe traseul SV-R SUCEAVA - BRAILA - CONSTANTA
Veți ajunge la ora 17:30 în stația Statie Nicolae Balcescu din Nicolae Bălcescu.
Durată: 8h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Cursă neregulată.
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 02/2024