Curse Rociana - Desa
22:40
15h 30m
16:25
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 22:40 din stația Gasolinera Repsol, Calle del Carril de los Moriscos din Rociana.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 16:25 în stația Statie Desa din Desa.
Durată: 15h 30min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024