Curse Rociana - Călărași
22:40
18h 55m
19:20
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 22:40 din stația Gasolinera Repsol, Calle del Carril de los Moriscos din Rociana.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 19:20 în stația Autogara Orizont, str. Belsugului nr. 2 din Călărași.
Durată: 18h 55min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024