Curse Rociana - Bistrița
22:40
14h 35m
15:15
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 22:40 din stația Gasolinera Repsol, Calle del Carril de los Moriscos din Rociana.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 15:15 în stația Autogara Filadelfia, str. Calea Moldovei nr. 18 din Bistrița.
Durată: 14h 35min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024