Curse Rociana - Balș
22:40
13h 05m
13:50
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 22:40 din stația Gasolinera Repsol, Calle del Carril de los Moriscos din Rociana.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 13:50 în stația Monumentul Eroilor (in Centru) din Balș.
Durată: 13h 05min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024