Curse Râmnicu Vâlcea - Teiuș
Fany
- 0741.607.941
Numere de telefon
(rezervari si informatii)
Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00
- Trimite mesaj
- Pagină operator
Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07
Nu a circulat? Semnalați aici (22 comentarii)
Cursa pleacă la 10:00 din stația Autogara Obada Trans din Râmnicu Vâlcea.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Satu Mare- Cluj - bucuresti
Veți ajunge la ora 14:25 în stația Peco Lukoil din Teiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Fany
- 0741.607.941
Numere de telefon
Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00
- Trimite mesaj
- Pagină operator
Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07
Nu a circulat? Semnalați aici (22 comentarii)
Cursa pleacă la 10:00 din stația Autogara Obada Trans din Râmnicu Vâlcea.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Baia Mare - Cluj - Bucuresti
Veți ajunge la ora 14:25 în stația Peco Lukoil din Teiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Fany
- 0741.607.941
Numere de telefon
Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00
- Trimite mesaj
- Pagină operator
Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07
Nu a circulat? Semnalați aici (46 comentarii)
Cursa pleacă la 14:00 din stația Autogara Antares Transport (1 Mai) din Râmnicu Vâlcea.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Sibiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Baia Mare - Satu Mare
Veți ajunge la ora 18:25 în stația Peco Lukoil din Teiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.
Nu a circulat? Semnalați aici (21 comentarii)
Cursa pleacă la 17:30 din stația Benzinaria Socar (pe centura) fosta Dacos din Râmnicu Vâlcea.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Bucuresti - Pitesti - Cluj Napoca - Simleu Silvaniei
Veți ajunge la ora 21:50 în stația Statie Teius din Teiuș.
L | M | M | J | V | S | D |