Curse Potos - Miercurea-Ciuc
Bilete disponibile online pe
11:00
22h 00m
09:00
160€
Vezi detalii
Circulă doar joi
Nu a circulat? Semnalați aici
Cursa pleacă la 11:00 din stația Centru - Alpha Bank din Potos.
Călătoriți cu Autocar pe traseul GR3 2024 RETUR Thassos - Sibiu
Veți ajunge la ora 09:00 în stația Benzinaria MOL din Miercurea-Ciuc.
Durată: 22h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
160€
Sursa: Hello Holidays SRL | Ultima actualizare: 04/2024
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!