Curse Pau - Ghidici
19:45
16h 40m
14:40
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 19:45 din stația Route de Bayonne din Pau.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 14:40 în stația Statie Ghidici din Ghidici.
Durată: 16h 40min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 05/2024