Curse Montblanch - Tecuci
17:50
2z 1h
21:25
-
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 17:50 din stația Estacion de Servicios din Montblanch.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 21:25 în stația parcare Comtecexpo din Tecuci.
Durată: 2zile 1h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024