Curse Montblanch - Slobozia
17:50
1z 22h
17:55
-
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 17:50 din stația Estacion de Servicios din Montblanch.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 17:55 în stația Piata Garii din Slobozia.
Durată: 1zi 22h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024