Curse Medgidia - Bilbao
01:00
2z 5h
07:15
150€
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici
Cursa pleacă la 01:00 din stația Benzinaria Petrom, str. Independentei nr. 73C din Medgidia.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Romania-Franta-Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 07:15 +2 zile în stația Statie Bilbao din Bilbao.
Durată: 2zile 5h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
150€
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024