Curse Łódź - Dej
07:00
9h 00m
16:00
-
Vezi detalii
Circulă doar sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici
Cursa pleacă la 07:00 din stația Kaliska Bus Station din Łódź.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Tallin - Chisinau
Veți ajunge la ora 16:00 în stația La adresa din Dej.
Durată: 9h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
Sursa: Express Busline S.R.L. | Ultima actualizare: 11/2023